Me-Vitejte

Jmenuji se Kate a jsem autorkou tohoto blogu. Pohodlně se usaďte do křesla, dejte si svoji oblíbenou kávičku a pomalu můžeme začít. 🙂

Miluji cestování a ten pocit „cestovní vibrace“. Koukám z oválného okna. Přede mnou se krajina pomalu obarvuje do barevného pláště zapadajícího slunce. V krvi mi pulzuje cestovní horečka a při pohledu na můj 7 kg baťůžek se usmívám s myšlenkou: „Co nemáš, to nepotřebuješ“. Znovu nazouvám své toulavé boty, které mě vedou k východu. Každým krokem mým tělem proudí spalující vzrušení. Pravá dlaň netrpělivě mačká kliku od dveří, kterou pomalu nervózně otáčí dolů. První sluneční paprsek ohřívá mojí tvář a já se usmívám… 🙂 Hurá za novým dobrodružstvím!!!

Tvořím si příběh života, který ŽIJU a chci ŽÍT!!!

Vítejte v mém světě! Svět snů, který se točí kolem cestování, kolem života v zahraničí s cizincem a kolem práce spojené s cestováním. Objevuji smysl života, můj smysl života, ten smysl života, který budu milovat bezpodmínečnou láskou. Moji láskou. Sdílím můj život s vášní pro cestování. Vytvářím si životní styl pro ČASOVOU SVOBODU! Baví mě inspirovat a nechávám se inspirovat. ☺

Osudem tohoto blogu je inspirovat a motivovat vás mou minulostí, přítomností a budoucností s vlastními zkušenostmi k tomu, aby váš první krok přes práh domova byl pouze začátkem nekonečné cesty s nepopsanými prázdnými listy ve vaší životní knize o cestování.

„Svět je jako kniha. Kdo necestuje, čte z ní jen jednu stránku.“
Sv. Augustin

 

Děkuji Vám za čas strávený na tomto blogu. Přeji Vám pohodové čtení plné zábavy, rad a tipů jako inspiraci a motivaci pro vaše nové cesty za dobrodružstvím. Největší balzámem na moji duši bude váš úsměv na tvářích. Mějte se krásně a doufám, že se brzy někde potkáme na kávičce. 🙂

 

vaše Kate s LÁSKOU ❤

INSTAGRAM

V mém profilu na Istagramu můžete sledovat nejnovější aktualizace, moji životní cestu a jako první budete vědět o nejkrásnějších cestovních příbězích.

BLOG

Můj každodenní život o cestování, radostech a pozitivním myšlení. Příběhy mého života o inspiraci, vděčnosti, motivaci a ve stopách Kelly Family. Díky vesmíre!

CESTUJ CHYTŘE

Vědět, co by jste si měli vzít, nebo jak se sbalit? Teď budete vždy připraveni na nekonečné cesty… ANEB „Co nemáš, to nepotřebuješ!!!