me1989

Právě jsem pro vás dokončila první část mého životního příběhu. Tak jak jsem objevovala svět, možné i nemožné věci, že bubáci pod postelí opravdu neexistují, pomalu sundávala růžové dětské brýle a nestačila se divit, jak ten svět dospělých je jedna velká záhada plných nesmyslných věcí.

Miluji tu krásnou hříčku osudu, jak po 20 let zjistíte, že dětský sen se opravdu stal skutečností. Děkuji, že se mnou prožíváte můj životní příběh. Děkuji!

Za chladné zimní prosincové středy v roce 1984 poprvé otevřela svá kukadla Kate. Dívenka s tmavými vlásky, kterou si rodiče odnesli na Štědrý den jako dáreček přímo pod vánoční stromeček. Ten den vládli bohové zimy mrazem. Ale když malé sněhové vločky dopadaly na její dlouhé řasy, věděla, že zázraky se dějí a ona vykouzlí radost své rodině a teplo domova.

Jak čas plynul, uvědomovala jsi svoji výjimečnost na tomto světě. Čas byl jejím učitelem, který formoval její osobnost. Ukazoval jí základní směr, ale zároveň věděla, že chce být pánem svého osudu. Její tvrdohlavost jí v tom podporovala.

Revoluční rok 1989 strávila ve školce, kde se již projevovala její inteligence při rozdělování její skupiny do dvou zbývajících. Uvědomovala jsi, do které chce patřit a jak toho dosáhnout. Její dětská herecká kariéra nenechala na sebe dlouho čekat. Obsazuje i hlavní roli v pohádce o lišce, která byla úspěšně představena na komunistickém sjezdu a posléze rodičovském sletu.

me1984 me1989 me55

1991

Svůj první den školy nemůžu netrpělivostí dospat. V šest ráno skáču po posteli a budím svoji maminku: „Tak honem, kdy už půjdeme? Ať nepřijdeme pozdě!

1993

Skládám úspěšně zkoušky na soutěžní průkaz jako tanečnice latinsko-amerických tanců. Bohužel chvilku poté mi odchází partner a já na to prdím také.

1994

Objevuji kouzlo mažoretek. Dokonce ukojuji své taneční touhy zde až do dospělosti.

1995

Světe div se, nakonec jsem se dostala! Přes nevěřícné obavy mojí třídní učitelky, končím jako první náhradník pod čarou. Přestupuji na 8leté Gymnázium Komenského. Děkuji vesmíre!

1995

Poprvé se mi dostává do podvědomí ta super písnička, kterou vysílají každý týden v hitparádě Eso. Sice dlouho nevím o jejím názvu, ale je super!!!

1995

V mažoretkách se holky vzrušeně baví o té super písničce z Esa. Zjišťuji, že se jedná o „An Angel“ od Kelly Family. Zásadní odhalení přichází, Paddy a Angelo z Kelly Family nejsou holky!

1996

Tajně se modlím, aby se stal zázrak. Kelly Family mají koncertovat v Praze. Tiše závidím své spolužačce, že má lístky. Zkouším přemlouvat mamku, jestli bychom taky nemohli jet. Bohužel, zázrak se nekoná.

1997

Kelly Family ohlásí další koncert v ČR, tentokrát v Ostravě a dokonce dva koncerty kvůli natáčení videa. Super!!!

1997

Vymodlené lístky dostávám jako dárek k narozeninám. Jupí!!! Nevěřícně na ně koukám další týdny jak na svatou modlu. Světe div se, že se s nimi nekoupu, ale dávám jim dobrou noc každý večer.

lístek KF Ostrava

1997

Nastává den D!!! Spaní před halou den předem mi bylo zamítnuto, stejně tak jsem musela dopoledne do školy, ale nakonec jsem se dočkala. Bože, to jsou fakt oni. Ty brďo! Nevěřím vlastním očím, to je živý Paddy! Navíc koncert se kvůli natáčení videa protahuje dlouho do noci.

1998

Je se mnou k nevydržení. O koncertě básním ještě týdny. V mé hlavě se rodí už plány, jak se dostat na další. Dokonce se hodlám i více učit ve škole a zlepšit si známky na vysvědčení. Motivace koncertu dělá opravdu divy.

1998

Za vysvědčení dostávám peníze na lístky na prázdninový koncert v Brně. Ještě ten den letím kulovým bleskem, koupit dva lístky do města. VYPRODÁNO! Hroutí se mi svět a já brečím do polštáře celou noc. Mamka mě utěšuje, že je koupíme před halou, že určitě nějaké budou.

1998

Opět je mi zamítnuto spaní před halou o den dopředu. Však jednou si to vynahradím, při té myšlence se šibalsky usmívám! Do Brna přijíždíme kolem poledne. Kupujeme lístky od nějaké slečny a dokonce se slevou. Slečna nakonec přislíbí mojí mamce, že na mě dá pozor a mamka mě pouští pod podium do koridoru na stání. Euforie nebere konce. Jsem tak nabitá, že bych mohla rozsvítit celé Brno. V žilách mi koluje krev divoké lvice, která se prodírá přes rozbouřený dav až do druhého řady. Bože, štípněte mě někdo, já vidím Paddyho! On je tak velký zblízka! 🙂 Ano, je to on, srdce mého šampion! Nechávám se unést davovým šílenstvím po další dvě hodiny. Připadám si jak v jiné dimenzi, v jiném světu a na jiné planetě. 🙂

1999

Objevuji svět Fan-booků Kelly Family. Denně přímo valím domů ze školy, aby na mě poštovní schránka vychrlila aspoň 10 dopisů. Můj svět se točí klem dvou věcí. První věc jako školu odkládám na vedlejší kolej a víc dávám přednost dopisování si s fanynkami z celého světa.

2000

Potkávám na škole svoji první lásku. Myslím teda svého prvního kluka, protože první láska je přece Paddy, ale o tom radši o pár let později. 🙂

2000

Plánuji šílenou cestu do srdce výskytu Kelly Family, do německého Kolína nad Rýnem. Sice nevím, jak to udělám, ale chci tam! Chci taky konečně potkat Kelly Family osobně, podívat na zámek Gymnich (tam bydlí!), nafotit si fotky a prodávat je, projít se po městě a navštívit velkolepou katedrálu. A hlavně chci se vyfotit s Paddym! Je to přece můj budoucí ženich. 🙂

paddy

Pokračování příště… na další střípky a momenty mého života se můžete těšit v kategorii Kdo je Kate? A já se na oplátku budu těšit na vaše další dotazy a otázky. 🙂

Už jste se někdy zamysleli, jaký byl váš dětský sen? A jak to s tím dopadlo s odstupem času za 5, 10 či 20 let? Podělte se s ním se mnou v komentáři. Těším se! 🙂

vaše Kate s LÁSKOU ❤