Ještě rozpálená vybíhám ze sauny a zdolávám jedny schody. Podzemním tunelem mezi dvěma lázeňskými domy proběhnu na jeden dech. Další schody beru po dvou a do třetice ještě jedny na mě čekají hned v závěsu. Vrážím do dveří, které se v tu chvíli rozlítnou do všech stran.

20160831_203712-800x800 IMG_20160902_200320

Rychle žhavím počítač, protože pro vás mám ty nejžhavější drby ze života na kolonádě.

Mnozí z vás vědí, že od #den 1 je tu moje věková hranice nedostatkovým zbožím. Ale už jsem vám neprozradila další dost “cool” zprávu pro mě. Celý následující týden svádím svůj boj se zánětem hlasivek. Aby mi to náhodou nebylo líto, že není s kým prodrbat ty teplé letní noci na terase. Síla vesmíru mi ordinuje týdenního bobříka mlčení. Od tohoto momentu mě sestřičky označují jako “nejmilejší pacient”. Čím to asi bude? Moje hlasivky nevypustí ani hlásku. Takže i kdyby mě hned mučili na procedurách, tak mám po ptákách. 🙂 Našlapuji jako myška, krčím rameny, přikyvuji a usmívám se od ucha k uchu. Hrozná sranda! A když už chci trochu pozornosti, ťukám na rameno servírce. A zase krčím rameny. Prst mi projíždí po plánu procedur. Hodila by se ta posunková řeč. Pan doktor mi naordinoval biolampu a pektorální čaj. Sice nemám šajnu, o jaký čaj se jedná. Kamarád Google zrovna nic kloudného taky nevyprdnul. Nezbývá mi nic jiného, než se odebrat k bábě kořenářce pro radu a vincentku na kloktání.

Netušila jsem, že najít samoobslužnou prádelnu ve Varech, bude takový oříšek. V zahraničí je to úplný standart v každém větším městě. Aspoň jedna! Možná na čase rozjet nový business v ČR. Ale kdepak! Ten já chci ale u moře hezky v teple. 🙂 Tedy v #den 5 zahajuji bojovou akci hurá “PRÁDLO”. A jak to dopadlo? Prádlo vyprané a voňavé! Děkuji, Klári! Není nad to, mít kamarády všude. Jeden fakt Kelly Family musím opravdu nechat. Za ty roky mi poslali do života tolik úžasně srdečných andělů z celého světa, že to není snad možné ani spočítat. 🙂 A domluveno jedno překvapení na sobotu (#den 13)! Těšíte se? Já hrozně moccccc!!!! 🙂

20160825_173332-800x800 800x800kolonada2 800x800kolonada1

Mluvím! Já mluvím na #den 6, sice jen pár slov a to dost uskřípnutých. Ale je to tam! Už bylo na čase! Čeká mě první setkání se čtenářem. 🙂

Miluji ten pocit, když si tu pozitivní energii vyměňujeme navzájem. Děkuji, Franto!

On je bedlivý posluchač při mém vyprávění v odpoledních hodinách a já mu na oplátku fandím v podvečer závodu. Role se obrací. Jsem jeho fanoušek na malou chvíli při vypjatém sportovním utkání. Účastní se Triatlonu v Karlových Varech. Obdivuji lidi, kteří tohle dokážou. I toho posledního človíčka. Svádět vnitřní boj v sobě s vytrvalostí a se sebou samým. Ta energie je nepopsatelná, strhující. Netušila jsem, že mě to tak závodně semele. Bylo to bombastické! Cítit nadšení a štěstí při dosažení cílové pásky každého soutěžícího. Pro mě to jsou všichni hrdinové. Bez výjimky! Zvládnout tři disciplíny na jednou. Pokora a můj obdiv.

Už přijela spolubydlící. 🙂 Milá, usměvavá holka. A tak moc talentová! Energii, kterou dokáže zachytit na obrazech je přímo dech beroucí. Když poslouchám její životní příběh, skoro slza mi ukápne od oka. Nesoudím lidi podle zevnějšku či na první pohled. Tolikrát už jsem se sama spálila. I když to není vidět a nekulháme o berličce, naše těla se rozpadají zevnitř. Ale my si to nepřipouštíme a věříme, že pozitivní myšlení nás uzdraví.

Páni a dneska na #den 12 máme trochu vzrůša. A to jsem si myslela, že ten život na kolonádě je jenom ranní vonící snídaně skoro až k posteli, bublinkové procedury se sestřičkami, rybičkový oběd s italským salátem, popíjení živé vody u Karla IV., lehká večere se sladkou tečkou na závěr a rychle na kutě do peřin.

Rozléhající hluk z ulice putuje přes terasu až našim uším. Mladík asi přistihl svoji milou při nevěře. Vybíháme, nakouknout ven. Auto nastartované bez dozoru. Ti dva se tu honí po chodníku. Křičí na sebe vytříbeným slovníkem. Vůbec jim asi nevadí, že dělají divadlo pro celý hotel. Asi napíšu novu komedii inspirovanou skutečným životem s názvem “Kdo ten kopec vyběhne dřív a nevyplivne u toho plíce”. Kopcovitá příroda nás totiž obklopuje z každé světové strany. A my jsme zasazeni přímo doprostřed těchto nádherných hornatých přírodních divů. A tak si tu žijeme!

20160825_170735-800x800

Teplo ze sauny, které mě hřeje a rozléhá se mi do každého kousku těla, klimbá moje oči a zatahuje mě do snového království nadýchaných péřových oblaků.

Krásné polštářové sny z Karlových Varů 🙂

vaše Kate s LÁSKOU ❤