No kde začít… Vím, že posledních pár tý(dnů) jsem to pěkně zanedbávala, ale už ten celý šílený kolotoč konečně končí. Já se těším až se opět vrátím naplno k psaní, tvoření, cestování a ke všemu, co zbožňuji. Vezmu to asi popořadě odzadu, od návratu z Madagaskaru…

20170610_154938

Když jsem si myslela, že jsem konečně dohnala všechny resty po návratu domů do ČR, spustila se další lavina. Narychlo jsem odjela do lázní, do Karlových Varů, kde jsem strávila úžasné 3 týdny. Něco málo napsala, ale uteklo to tak rychle, že jsem byla zpátky v dalším kole povinností tady doma, a hlavně ve spárů lékařů, odběrů krve a různých dalších vyšetření.

To bych nebyla já, kdybych si hned vzápětí na sebe neušila nějaký šílený bič.

Dostala jsem nabídku, získat si Thermomix od společnosti Vorwerk. Prý se o mě říká, že dokážu prodat i zabalené ho*no. O tom sice nic nevím, ale úkol byl jasný. Prodat cca 15 vysavačů Kobold od Vorwerku za necelé 4 měsíce. Challenge accepted!

Šílené ano, ale ne nemožné. Bilance na konci roku je následná. Do konce mi zbývá poslední týden. 14 vysavačů za mnou a jeden poslední zbývá. Jenže situace se trochu zkomplikovala na poslední týden. Minulý týden jsem si odskočila na menší zákrok do nemocnice pod celkovou narkózou. Klasické zpestření mého života na konci roku. Jeden den jsem skučela bolestí. Druhý den už mi otrnulo a další den zase skučím bolestí jako následek z předešlého dne. Proč? Protože jsem to nevydržela, být v klidu a zase jsem se točila v jednom kole. To jsem prosím celá já. Takže teď tu ležím na gauči jako pecka a nohy nahoře. Protože to je jediná poloha, při které mě nic nebolí. Alespoň jsem ušetřena všeho toho stresu okolo příprav na Vánoce. Zakázala jsem si z něho vstávat a zatím mi to vychází.

Plánuji, kam bych frčela po novém roce 2018. Nějaké nápady? Zima už klepe na dveře. Teploty se zřídka dostávají nad nulu a já potřebuji už nutně opět vitamín SEA. Přemýšlím o Asii, ale zatím nic konkrétního nemám. Byly jste teď někde, co byste mi doporučili? Sem s tím do komentáře 🙂 A já si zatím budu ohřívat prstíčky o světlo svíčky…

Abych se ale vrátila ke psaní a blogování…

Na blogu jsem poslední dobou sice nebyla moc aktivní, ale pár článků se urodilo. Jeden ve spolupráci s Just & Nahrin, konkrétně o produktech, které používám na cestách jako moji lékárničku první pomoci. Pokud jste ho ještě nečetli, tak šum na něj. Na další články se můžete těšit na začátku roku ve spolupráci s Lonely Planet. A jedno překvapení vám také prozradím. Hned na začátku roku se můžete těšit na soutěž o cestovního průvodce dle vlastního výběru právě z české edice Lonely Planet 🙂 Pozorně sledujte Facebook, ať to nepropásnete.

Vzhledem k událostem z posledních dní to vypadá, počínaje dneškem, že budu už jenom psát na blog resty z cest, jíst cukroví, koukat na pohádky do půlnoci, mazat moji rozšklebenou jizvu z operace, při troše štěstí se koulovat sněhem, bobovat a přitom nezmrznout… A hlavně tvořit nový projekt, který bych chtěla mít hotový nejpozději v létě. Bacha na to, knížka to ale nebude 🙂 Plánovat moje další cestovní cesty, který mě nejspíše tentokrát zase povedou do Asie a třeba dopluji až do Austrálie. Kdo ví?!

Konec hlášení z posledních (tý)dnů! Mějte se krásně, užívejte pohodovou třetí adventní neděli a nezapomeňte mi lupnout do komentáře nějaký cestovní tip v Asii 🙂

vaše Kate s LÁSKOU ❤