Zdravím vás milý přátelé a cestovatelé na nový rok 2018. A hned z úvodu mám pro vás jednu otázku. Taky vlastníte takový malý či větší knižní poklad cestovních průvodců Lonely Planet? 🙂

IMG_20180104_122654_477

Ať už v české edici, anglické či v jiném jazyce. Ať už klasické průvodce ze světa, kapesní nebo snad nějakou speciální edici. A co takhle tu vaši sbírku průvodců rozšířit o jednoho navíc dle vlastního výběru z české edice Lonely Planet? To už jsou sice dvě otázky k zamyšlení nyní, ale myslím, že to vadit nebude…

A o co tedy přesně jde a jak se zapojit do soutěže?

Ve spolupráci s Lonely Planet CZ jsem pro Vás připravila soutěž o průvodce z české edice. Věděli jste, že Lonely Planet má novou celobarevnou řadu průvodců „Poznáváme“?

 • Soutěžní otázka zní:

  Mrkněte do této kategorie („Poznáváme“) na e-shopu Lonely Planet a napište mi, které novinky se v této kategorii nachází? 🙂

  Do odpovědi připojte, kterého cestovního průvodce byste si vybrali v případě výhry a svou volbu okomentujte alespoň jednou větou, proč zrovna toho dle průvodce.

  Své odpovědi posílejte na email: kate@covertheroad.com s označením Lonely Planet. 🙂

 • Cena pro výherce:

  1x cestovní průvodce z české edice Lonely Planet dle vlastního výběru

 • Nezapomeňte:

  Soutěž končí 15. ledna 2010 v 23h 59min! Rozhodující bude datum a čas na odeslaném soutěžním e-mailu.

PRAVIDLA | Vyhraj cestovního průvodce LONELY PLANET

Co je „Vyhraj cestovního průvodce LONELY PLANET“?

Vyhraj cestovního průvodce LONELY PLANET je soutěž o 1x cestovního průvodce Lonely Planet z české edice dle vlastního výběru. Vylosovaný výherce si vybere svého cestovního průvodce ve spolupráci s manažerkou z Lonely Planet CZ. Soutěž trvá do stanoveného termínu dle pravidel tady uvedených.

Kdy soutěž probíhá?

Vyhraj cestovního průvodce LONELY PLANET začíná 5. ledna v okamžiku zveřejnění a končí 15. ledna v 23h 59min. POZOR! Soutěže se nelze zpětně zúčastnit. Rozhodující je datum a čas na odeslaném e-mailu.

Jak se do soutěže přihlásit?

Stačí správně odpovědět na soutěžního otázku soutěže a svou odpověď zaslat do 15. ledna v 23h 59 min na email: kate@covertheroad.com s označením Lonely Planet. Dále do odpovědi připojte, kterého cestovního průvodce byste si vybrali v případě výhry a svou volbu okomentujte alespoň jednou větou, proč zrovna toho dle průvodce. Ze správných odpovědí bude náhodně vylosován jeden výherce, který získá požadovanou výhru dle pravidel taky uvedených. Na cenu není právní nárok a není soudně vymahatelná. Ani možnost ji směnit za hotovost.

Další časté kladené otázky?

Zvýším svou šanci na výhru, když budu spamovat odpověď jedné osoby z jednoho nebo více různých e-mailů?
ROZHODNĚ NE! Je povoleno soutěžit pouze s jednou odpovědí z jednoho e-mailu. V jiném případě budete ze soutěže vyřazeni.

Kdy a jak zjistím, jestli jsem vyhrál/a?

Výherce bude kontaktován nejpozději tři dny od ukončení soutěže e-mailem o předání výhry. Ve stejnou dobu budou kontaktní údaje výherce předány manažerce do Lonely Planet CZ. Výherce bude také zveřejněn ve statusu na FB/CoverTheRoadCom pod soutěžním příspěvkem.

Jak bude výherce vybírán?
Výherce bude náhodně vylosován ze všech došlých správných odpovědí. Dále bude vylosován druhý výherce jako náhradník, který převezme funkci prvního výherce v případě, že první výherce se nebude ozývat do jednoho týdne od data kontaktování o výhře.

Mohu se účastnit i z jiného státu?
Omlouvám se, ale tato konkrétní soutěž je určena pouze pro Českou republiku. Soutěž pro ostatní státy v budoucnu není vyloučena.

Pokud jsi ani tak nenašel/a odpověď na svou otázku, nebo zde nějakou informaci postrádáš, neváhej se mě zeptat v komentáři tady dole! Budu se těšit na případné komentáře…

A teď už jen doufám, že štěstěna padne zrovna na Vaši hlavu 🙂 Na závěr přeji hodně štěstí všem zúčastněním!

SOUTĚŽ UKONČENA 15. ledna 2018 v 23h 59min!!!

Správná odpověď: Čína, Francie, Kanada, Peru, Thajsko

Výherce: Šárka Lupinková

Výherci moc gratuluji a ostatním děkuji za účast v soutěži 🙂 Brzy zase na viděnou při další soutěži!

vaše Kate s LÁSKOU