BLOG

*ROZCESTNÍK*
Přikládám pár slov k orientaci v článkách na mém blogu a co taky všechno v nich objevíte. Vyberte si téma, které je pro vás nejzajímavětší. 🙂

MOMENTKY DNE

Jak zrnka v přesýpacích hodinách počítají momenty, tak i můj život plyne sekundu po sekundě dál a dál. V momentkách dne se dozvíte, kde se právě nacházím a kde si můžeme dát kávičku spolu. 🙂 Budu se těšit!

MOTIVACE

Můj každodenní život o cestování, radostech a pozitivním myšlení. Příběhy o motivaci, vděčnosti a děkování vesmíru. Tvořím si příběh života, který ŽIJU a chci ŽÍT!!! Díky vesmíre!

CESTUJ CHYTŘE

Vědět, co by jste si měli vzít, nebo jak se sbalit? Teď budete vždy připraveni na nekonečné cesty… ANEB „Co nemáš to nepotřebuješ“!!! A neřešte nesmysly, které stejně nemůžete změnit.

INSPIRACE

Objevuji smysl života, můj smysl života, ten smysl života, který budu milovat bezpodmínečnou láskou. Moji láskou. Vytvářím si životní styl pro ČASOVOU SVOBODU! Baví mě inspirovat a ráda se nechávám inspirovat.

KELLY FAMILY

I zdánlivý bezvýznamný dětský sen o Kelly Family se za 20 let stal skutečností. Osud vám někdy ty cesty zamotá hodně spletitě a důmyslně. Paddyho jsem si sice nevzala, ale smáli jsme se nad nesmrtelností brouka u večeře. 🙂

DĚKUJI!

Na tomto místě bych chtěla poděkovat všem, kdo ovlivnili moji cestu. O lidech, kteří mi pomohli, tvořit příběh života, který ŽIJU. Dobří lidé stále existují a pomáhat druhým na tomto světě ještě nevymřelo. Děkuji vesmíre za tyto lidi!