POPRVÉ TADY?

Vítejte na cestovním blogu – Cover the Road!

Ahoj všichni!Jmenuji se Kate a jsem autorkou tohoto cestovního blogu. Pohodlně se usaďte do křesla, dejte si svoji oblíbenou kávičku a pomalu můžeme začít. 🙂

uvodni Thajsko

O KATE

Miluji cestování a ten pocit „cestovní vibrace“. Koukám z oválného okna. Přede mnou se krajina pomalu obarvuje do barevného pláště zapadajícího slunce. V krvi mi pulzuje cestovní horečka a při pohledu na můj 7 kg baťůžek se usmívám s myšlenkou: „Co nemáš, to nepotřebuješ“. Znovu nazouvám své toulavé boty, které mě vedou k východu. Každým krokem mým tělem proudí spalující vzrušení. Pravá dlaň netrpělivě mačká kliku od dveří, kterou pomalu nervózně otáčí dolů. První sluneční paprsek ohřívá mojí tvář a já se usmívám… 🙂 Hurá za novým dobrodružstvím!!!

Tvořím si příběh života, který ŽIJU a chci ŽÍT!!!

Vítejte v mém světě! Svět snů, který se točí kolem cestování, kolem života v zahraničí s cizincem a kolem práce spojené s cestováním. Objevuji smysl života, můj smysl života, ten smysl života, který budu milovat bezpodmínečnou láskou. Moji láskou. Sdílím pro vás můj život s vášní pro cestování. Vytvářím si životní styl pro ČASOVOU SVOBODU! Baví mě inspirovat a ráda se nechávám inspirovat od vás. ☺

Jsem snílek, někdy až moc pohádkově naivní, ale také pěkný tvrdohlavec. Snažím se na svět a především na život dívat přes růžové brýle. Někdy mi to jde, jindy je hůř. Každým dnem se učím neztrácet pozitivní směr a vstřebávat pozitivní vibrace. Žiju si svůj malý život na planetě Zemi v harmonii s Crohnovou nemocí. Věřím v sílu Vesmíru, v sílu myšlenky a v sílu zázraků. A možná i proto se mým průvodcem na trnité cestě osudem stalo motto:

„Nedělej druhým, co nechceš, aby dělali tobě.“

COVER THE ROAD

Osudem tohoto blogu je inspirovat vás minulostí, přítomností a budoucností s vlastními zkušenostmi z mého životního příběhu k tomu, aby váš první krok přes práh domova byl pouze začátkem nekonečné cesty s nepopsanými prázdnými listy ve vaší životní knize o cestování.

„Svět je jako kniha. Kdo necestuje, čte z ní jen jednu stránku.“

Děkuji Vám za čas strávený na tomto blogu. Přeji Vám pohodové čtení plné zábavy, rad a tipů jako inspiraci a motivaci pro vaše nové cesty za dobrodružstvím. Největší balzámem na moji duši bude váš úsměv na tvářích. Mějte se krásně a doufám, že se brzy někde potkáme na kávičce. 🙂

vaše Kate s LÁSKOU ❤

 

 

INSTAGRAM

V mém profilu na Istagramu můžete sledovat nejnovější aktualizace, moji životní cestu a jako první budete vědět o nejkrásnějších cestovních příbězích.

BLOG

Můj každodenní život o cestování, radostech a pozitivním myšlení. Příběhy mého života o inspiraci, vděčnosti, motivaci a ve stopách Kelly Family. Díky vesmíre!

CESTUJ CHYTŘE

Vědět, co by jste si měli vzít, nebo jak se sbalit? Teď budete vždy připraveni na nekonečné cesty… ANEB „Co nemáš, to nepotřebuješ“!!!