PROČ COVER THE ROAD?

Cover the Road spojuje moji minulost jako COVER, přítomnost jako THE a budoucnost jako ROAD.

Z malého ošklivého Káčátka se klube překrásná Kate.

proc cover the road

Cover the Road jako moje minulost. Minulost spojena s Kelly Family. Písnička od Jimmyho Kellyho, která ovlivnila můj směr. Čas minulý, který formoval mojí osobnost. Nezkušené Káčátko se učí chodit. První kroky jsou nemotorné, nestálé a padá na zadek. Stále a pořád dokola. Až jednou objeví schopnost, jak uchopit stabilitu ve svých nohách.

Cover the Road jako moje přítomnost. Přítomnost spojuje úvodní cestu k překonání mého strachu. Strachu, který mi bránil se rozletět do světa a překročit hranici komfortní zóny. Čas přítomný, který mě uvedl do velkého světa dospělých jako hotového človíčka. Káčátko se učí, jak ze svých úspěchů, tak neúspěchů. Pomalu ale jistě posouvá své hranice možností.

Cover the Road jako moje životní cesta, kterou jsem započala v minulosti v podobě malého Káčátka, a která prochází mojí přítomností s vyústěním do mojí budoucnosti. Z malého ošklivého Káčátka se vyklubala překrásná Kate. Kate, která ví, co chce, ví, co je svoboda, a která komodita na světě je nejcennější. Taková, která nám všem tiká stejně. Před kterou jsme si všichni rovni bez rozdílu pohlaví, národnosti, vyznání apod. Která se nikdy nezastaví, ať se děje, co se děje. Kate má jasno. Kate chce maximální ČASOVU SVOBODU!!!!

vaše Kate s LÁSKOU ❤